I Niedziela Wielkiego Postu: 2017.03.05 - Ogłoszenia Duszpasterskie

04.03.2017

Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu.

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystości odpustowe ku czci patrona naszej parafii i kościoła - św. Kazimierza Królewicza. Uroczysta Msza św. odpustowa z procesją wokół kościoła będzie sprawowana o godz. 12.30. Dzisiaj przypada także pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Sumie do nabożeństwa Gorzkich Żalów.

2. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 12.00 oraz 17.15 dla dzieci i o 18.30 dla młodzieży. Natomiast w niedziele na nabożeństwo Gorzkich Żalów o godz. 17.15.

3. W przyszłą niedzielę zbiórka do skarbon na pomoc dla polskich misjonarzy.

4. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony.

5. W zakrystii można nabyć baranki CARITAS w cenie 5 zł.

6. W niedzielę 12 marca po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w kaplicy.

7. W czwartek 9 marca po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a o 19.00 spotkanie dla ministrantów i lektorów.

8. Ukazał się nowy, wielkopostny numer naszej gazetki parafialnej "U św. Kazimierza". Zapraszamy do zakupu.