V Niedziela Zwykła: 2018.02.04 - Ogłoszenia Duszpasterskie

03.02.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04.02.2018r

1. Zapraszamy na obrzęd błogosławieństwa świec i wiernych za wstawiennictwem św. Błażeja. Obrzęd odbędzie się w środę 7 lutego po Mszy wieczornej w kościele. Św. Błażej chroni szczególnie od choroby gardła.

2. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jednocześnie w tym dniu jest obchodzony Światowy Dzień Chorego, który kieruje nasz wzrok ku duszpasterstwie chorych. Dlatego też 11 Lutego w niedzielę o godzinie 17:00 odbędą się Nieszpory połączone z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Do Sakramentu Chorych mogą przystąpić osoby, które doświadczają długotrwałej choroby oraz są w stanie łaski uświęcającej.

3. Spotkanie dla ministrantów w środę 7 lutego po Mszy św. wieczornej w kościele.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się we wtorek 6 lutego o godzinie 18:30 w salce na plebanii.

5. Został zakończony gruntowny remont kaplicy św. Józefa. Z tej racji Msze Święte w tygodniu będą sprawowane już w kaplicy.

6. W poniedziałek 5 lutego we wspomnienie św. Agaty dziewicy błogosławimy wodę i chleb. Obrzęd błogosławieństwa po Mszy Świętej o godzinie 7:00 i 18:00.

7. Ukazał się nowy numer naszej gazetki parafialnej "U św. Kazimierza". Zachęcamy do zakupu.